Truckers

Organizacja truck'erów działająca na terenie San Andreas, na serwerze LS-RP.NET (Projekt IC)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-03-18 18:19:30

Aki_Aikitsu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 21
Punktów :   

Napady na pojazdy dostawcze naszego zgrupowania.

Otóż, napadanie na takie przejazdy są jedną z fajniejszych akcji dla organizacji przestępczych, a dokładniej - dla ścigantów. Od teraz, jeśli jakakolwiek organizacja ścigantów będzie miała zamiar napaść na jakiegoś kierowcę mojego zgrupowania musi się liczyć z paroma rzeczami. Oto one:

1. Osoba organizująca taki napad musi mi go dokładnie opisać na PW.
2. Cały towar mamy na /do, więc nie będzie czegoś takiego, jak dawanie jakiejś sumki na /charity, czy przelewanie kasy na konto organizatora napadu.
3. W podaniu ma się pojawić część, w której organizator ma mi udowodnić, że w IC zdobył informację o konwoju, oraz jakie informacje zdobył.
4. Podczas akcji, a dokładnie, przygotowań, ma być zrobiony co najmniej jeden SS, a ten podany mi.
5. Po akcji kierowca nie musi oddawać Wam pojazdu, nawet jeśli macie na to takie pozwolenie. Chodzi mi o danie pojazdu skryptowo.
6. Okradnięcie kierowcy z pieniędzy i przedmiotów jest zakazane - no bo przecież, w IC za cel macie ładunek, a nie kierowcę. Po drugie, w IC nie macie czasu, więc to tyle.
6. Napady z dnia na dzień są zakazane. Przez jedną organizację może zostać zrobiony jeden napad w ciągu tygodnia.

To ma nas ustrzec przed ciągłymi napadami na przewozy. To tyle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sieczkacity.pun.pl www.linkomania.pun.pl www.oi.pun.pl www.fregata.pun.pl www.armiarelamu.pun.pl